Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ BASIN AÇIKLAMASI
TÜRKİYE SORUNLARI SEMİNERLERİ BAŞLIYOR!
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

KERMES DÜZENLEDİK

KERMES DÜZENLEDİK
Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi’nce düzenlenen kermes, Karşıyaka dolmuş duraklarının önündeki parkta 28 Nisan günü açıldı.
06.05.2015 / 18:09


Kermeste, dernek üyelerinin sabırla, özveriyle çalışarak hazırladıkları el emeklerinin ve göz nurlarının eserleri olan birbirinden güzel ürünler, örgü çeşitleri, işlemeler değerlendirildi.Dernek üyelerimiz tarafından hazırlanan ve satışa sunulan börek, kek ve diğer yiyeceklerin yanında ev yapımı limonata ve ayran da çok beğenildi ve talep gördü.Ayrıca mutfak eşyası, çeyiz, hediyelik eşya gibi değerlendirilmek üzere derneğimize bağışlanan ürünler de satışa sunuldu.

Arkadaşlarımızın uyumlu ve birbirlerini destekleyici davranışları, kermesimizin samimi bir hava içinde ve keyifli bir ortamda gerçekleşmesini sağladı. Standları gezen ve alışveriş yapanlarla oluşturulan sohbet ortamları da bunun göstergesiydi.3 gün süren kermesimiz Karşıyaka sakinleri tarafından büyük ilgi gördü ve desteklendi.Elde edilen gelirin “Atatürkçü Düşünce”yi topluma ve genç kuşaklara iletmek amacıyla, sosyal ve kültürel içerikli çalışmalarda kullanılması için düzenlenen kermes 30 Nisan günü sona erdi.


Etiketler:
Bu haber toplam 1349 defa okundu
Türk Halk Müziği Korosu Konser
Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi Türk Halk Müziği Korusu'nun Şef Köksal COŞKUN yönetiminde sunuculuğunu Beyhan DURAN'ın yapacağı konsere katılım için 0541 394 08 29 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.

YAZARLAR


Sayac Yeri