Anasayfam Yap    -
Reklam     -
Kunye     -
Son Mansetler    -
Iletisim                                 
Facebook    -
Bumerang Bale Gösterisi
Atatürk ve Mavi Vatan Konferansı
Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi

Öncü Kadınlarımız Müzikli Tiyatro Gösterisi
Oya Özkaban'ın yazıp yönettiği Cumhuriyetimizin öncü kadınlarının canlandırılacağı müzikli gösterimizi onurlandırmanızı dileriz.
11.03.2018 / 13:39


O'nlar, Cumhuriyet Tarihimizin Değerleri;ÖNCÜ KADINLARIMIZ......ve O'nlar bugün -hala- örnek olabiliyorlarsa bize, ne mutlu O'nların başarılarını görebilmiş ve takdir etmiş yüreklere. Bizlerin amacı O'nları sizlere yeniden tanıtmak değil, aksine O'nları hiç unutturmamak.Umarım ve dilerim bugün, her alanda başarılı olan kadınlarımızı gören, destek veren yürekler daha çok çıkar gelecekte. O zaman yaptığımız bu işler -belki- değer bulur bir yerlerde.Başarılı yolumuza ışık olmuş, izlerinden gitmemize vesile olmuş kadınlarımıza minnetle, sevgiyle ve saygıyla...TARİH: 9 Mart 2018SAAT: 20:00YER: HİKMET ŞİMŞEK KÜLTÜR MERKEZİ, ATAKENT-KARŞIYAKA


Etiketler:
Bu haber toplam 768 defa okundu
ADD Karşıyaka Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu yapıldı
Atatürkçü Düşünce Derneği Karşıyaka Şubesi 13. Olağan Genel Kurulu başarıyla gerçekleştirildi. Genel Kurul sonucuna göre Yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurulları ile Genel Merkez Delegeliği'ne seçilen üyelerimizin listesi ve aldıkları oylar aşağıdadır. Yeni görevlere seçilen üyelerimize çalışmalarında başarılar dileriz.

YAZARLAR


Sayac Yeri